top of page

Eskymó Hivshu

Eskymó Hivshu po letech opět v Liberci! Hivshu pochází z inuitské linie šamanů. Je to charismatický a autentický vypravěč příběhů a drumsinger, který se narodil a vyrůstal v Grónsku. Pokud jste jej nezažili při jeho poslední návštěvě, pak byste si ho tentokrát rozhodně neměli nechat ujít!

Eskymó Hivshu
Eskymó Hivshu

Čas a místo

31. 10. 2021 17:00 – 20:30

Soukenné nám. 115/6, Liberec

O události

Hivshu s námi bude prostřednictvím prastarých inuitských příběhů sdílet moudrost předků, své poznatky o životě a přístupu k němu, o fungování světa a mezilidských vztazích a přiblíží nám tradiční způsob života za polárním kruhem, v místě kde mají 4 měsíce v roce jen světlo a 4 měsíce tmu, dlouhou polární noc, kdy jen hvězdy nebo měsíc vám můžou posvítit na cestu. Setkáme se s inuitskou moudrostí , kdy „Čas neutíká ale přichází“, kde „Tvá největší síla jsou tvé slabosti“ a každý pracuje a dělá to, k čemu je stvořen a čím nejlépe může pomoci a to bez rozdílu, zda je to ženská nebo mužská práce. Společně projdeme cestou tradičního inuitského zpěvu a šamanského bubnu ze sobích parohů a tulení kůže. Tohoto silného zvuku a léčivých tónů využijeme k propojení se sebou samým a s vlastními kořeny a předky.

Program večera společně vytvoříme se skupinou, která se sejde, vytvoříme prostor pro sdílení čehokoliv, co vás bude zajímat, a i vy budete moci sami přispět a obohatit setkání tím, co si přejete… Hivshu říká: Vše je život a život je ve všem

Akce je v angličtině, tlumočit do češtiny bude Michaela Petersen

Nutná registrace předem. 

Cena: 400 Kč - platba buď osobně nebo úhradou na účet. Do zprávy napište "Hivshu"

Vstupenky

  • Eskymó Hivshu

    400,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page