top of page

ZRUŠENO: Živá ZEMĚ: Indie

Má první cesta do Indie. Náročná a krásná zároveň. Přijďte se podívat, poslechnout, nacítit a ochutnat Indii!

ZRUŠENO: Živá ZEMĚ: Indie
ZRUŠENO: Živá ZEMĚ: Indie

Čas a místo

26. 11. 2020 18:00 – 22:00

CAFE Kristián, Sovova 584/2, Ruprechtice, 460 14 Liberec, Česko

O události

REGISTRACE NA TUTO UDÁLOST ZATÍM NENÍ OTEVŘENA

Začátkem tohoto roku jsem absolvovala svou první cestu do Indie. Část této cesty byla po vlastní ose a ta druhá část pak se skupinou lidí majících stejný záměr - vykonání obřadů na určených místech v rámci čtení palmových listů. Tou druhou částí cesty nás provázel čteč palmových listů Palani. Byl to zážitek, který jako klasický turista nemáte šanci zažít. Zážitek krásný, silný, nezapomenutelný, ale také velmi náročný. O tom však až detailněji při promítání.

Můžete se tedy těšit na spoustu zajímavých informací nejen o indických tradicích a zvyklostech, ale také o lidech, jídle, chrámech a obřadech v nich. No a abyste si večer náležitě vychutnali, budete mít možnost ochutnat indické jídlo z indicko-nepálské restaurace! Vaří skvěle, máte se na co těšit! :-) 

Registrujte se zde na webových stránkách. Počet účastníků je omezen kapacitou kavárny, která je 25 lidí. Vaše registrace je závazná po úhradě vstupného a to nejdéle do 24.11.2020. Termín uzavírky je z důvodu závazné objednávky jídla pro přihlášený počet účastníků. Děkuji za pochopení.

Těším se na vás! Lenka

Sdílet událost

bottom of page