Iniciace do energií

Reiki

Co to Reiki vlastně je?

Je to univerzální energie, která je tu pro nás pro všechny. Je tu stále s námi, naplňuje nás a proudí v nás našimi energetickými dráhami. Reiki je nejenom energie, ale také léčebný nástroj a pro ty, kdo chtějí být zasvěceni, také životní cestou. Jisté je, že zasvěcení do Reiki Vás navždy změní. Čím více s touto energií pracujete, tím více se dostáváte do svého srdce a Vaše jednání vycházejí ze záměrů srdce.
 

Co mi Reiki přinese?

Reiki není jenom o léčení. Po zasvěcení do jednotlivých stupňů dochází ke zvyšování úrovně vědomí a napojení na vyšší informační kanál. Postupně Vám bude narůstat intuice, lépe docházet souvislosti, můžete začít přerovnávat své životní hodnoty, stanete se vyrovnanější a klidnější.

Cílem by tedy mělo být nejen se naučit léčit fyzické tělo zesíleným proudem univerzální energie, ale především pochopit a naučit se tuto energii skutečně používat tak, aby konala dobro a pomohla jak člověku, který Reiki disponuje, tak i lidem okolo.

Mnozí z vás už jistě slyšeli, že myšlenka je nejmocnějším nástrojem ve vesmíru. Pokud pak této myšlence dáme vyšší sílu v řádu sto násobků, je to nástroj, se kterým by měl žák či mistr Reiki umět zacházet.

Na druhou stranu Reiki se nedá zneužít. Není to jen pouhá energie, ale jejím obsahem, stejně tak jako celého vesmíru, je vyšší forma inteligence, která nedovolí nic, co by někomu ublížilo.

Shamballa

Co je Shamballa?

Shamballa patří mezi léčebné metody práce s energií. Podobně jako například známá Reiki pracuje i Shamballa s harmonizujícími vibracemi univerzální vesmírné energie. Tyto vibrace obecně očišťují, podporují růst a život jako takový. Na fyzické úrovni uzdravují tělo a zbavují ho škodlivin. Na úrovni duchovní pak pomáhají léčit psychická zranění, rozpouštějí bloky ve vztahu jedince k sobě samému a podporují jeho vývoj směrem k celistvosti a seberealizaci.

Pozoruhodnou vlastností Shambally je skutečnost, že v sobě obsahuje několik dalších léčivých energií. Jedná se především o vibraci univerzální energie (reiki), energii Boží přítomnosti (JÁ JSEM), energie nanebevzatých mistrů a další.

Léčebný systém Shamballa 1024 obsahuje 1024 symbolů a dělí se do 4 stupňů. V každém ze stupňů předává mistr/učitel svému žákovi prostřednictvím zasvěcení 256 symbolů, přičemž čtvrtý stupeň je stupněm mistrovským. Po jeho absolvování již je dotyčný schopen zasvěcovat do systému Shambally ostatní. Mistr může své žáky zasvěcovat do jednotlivých stupňů postupně nebo do prvních třech najednou. Záleží vždy na tom, která z variant je pro žáka přijatelnější.

Jak pracovat s energií Shambally?

Velký počet symbolů předávaných v jednotlivých stupních však není nutné si pamatovat. Jsou předávány telepaticky přímo do aury jedince prostřednictvím světelných bytostí žijících v Shamballe. Díky tomu léčivá energie proudí přesně tam, kde je jí nejvíce potřeba.

Práce se systémem Shamballa je proto velmi snadná a zvládne ji skutečně každý. Není třeba si pamatovat žádné symboly jako například u reiki. Nutné je pouze vnitřní naladění a záměr. Vše ostatní již probíhá mimo oblast našeho bdělého vědomí.

Soukenné náměstí 115/6

(dům restaurace Potrefená husa

vchod z Barvířské ulice)

Liberec 1, 460 01

Tel: 737 870 620

lpuhalova@gmail.com

IČO: 87762871

DIČ: 7653282604

© 2021 by Lenka Puhalová. Proudly created with Wix.com