top of page

Poselství palmových listů

Z globálních proroctví palmových listů od roku 2016 se dalo tušit, že takto to už dál nepůjde. Z těchto proroctví bylo zřejmé, že vše staré a ustálené ztratí pevné základy, a to nové ještě nebude mít vyhraněný výraz a že jedinou jistotou bude nejistota a strach. Stalo se. Bylo nám nastaveno zrcadlo.

Poselství palmových listů
Poselství palmových listů

Čas a místo

25. 11. 2021 17:30 – 20:00

Soukenné nám. 115/6, Liberec

O události

Hostem večera bude Pavel Krejčí a on-line čteč palmových listů Palanisamy Chinappa (Indie), se kterým se spojíme na dálku. 

Z globálních proroctví palmových listů od roku 2016 se dalo tušit, že takto to už dál nepůjde. Z těchto proroctví bylo zřejmé, že vše staré a ustálené ztratí pevné základy, a to nové ještě nebude mít vyhraněný výraz. A že jedinou jistotou bude nejistota a strach. Stalo se. Bylo nám nastaveno zrcadlo naší civilizace.

Jak se změnil život v jižní Indii a v rodině čteče palmových listů? Jak se život změnil nám? Jak nám může pomoci záznam z prastarých knihoven palmových listů v Indii? Pavel Krejčí si během této přednášky dovolí komentovat minulé předpovědi a zamyslí se nad tím, jak se lze s pomocí záznamu v knihovnách palmových listů připravit na další životní křižovatky.

Pavel svůj nevšední životní příběh a svou zkušenost s palmovými listy čtivě vetknul do úspěšné knihy "Kým jsme byli, jsme a budeme", kterou si po přednášce můžete zakoupit a také si objednat čtení svého palmového listu. Více informací najdete na www.palmovelisty.cz

Vstupenky

  • Palmové listy

    100,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page