top of page

Ceník služeb

Nově mám pro vás v nabídce také dárkové poukazy na cokoliv, které naleznete zde

Klíč k životu


Klíč k životu


Konzultace

 

Terapie reiki

Reiki I 


Reiki II
 
 

Shamballa 1024
 
 
 
 
 
 
Shamballa 1024

První setkání a práce

První setkání, na kterém se seznámíte s technikou Klíče k životu. Před zahájením práce si řekneme, jak celý proces probíhá, co můžete očekávat i co bude následovat po ukončení práce.

Předpokládaná doba trvání: cca 2,5 hodiny

Standardní práce s technikou Klíče k životu

Práce na vybraném tématu za použití techniky Klíče k životu​

Doba trvání: 1,5 - 2 hodiny

Pozn.: uvedená cena je platná pro konzultaci v maximální délce trvání 2 hodiny. Za každou další započatou půl hodinu bude účtována cena 300 Kč.

Konzultace

Pokud máte pocit, že si chcete o daném tématu jen povídat, i to je možné. Někdy chceme jen slyšet názor někoho nestranného. Následně se můžete sami rozhodnout, jakou cestou se dále vydáte.​

Uvedená cena je za 1 hodinu. Tato cena je také platná pro každou další započatou hodinu.

Reiki

Reiki je umění jemného přikládání rukou. Jde o působení energií reiki na energetická centra člověka - na čakry a energetické dráhy v těle.

Jak terapie probíhá: oblečeni ulehnete na lehátko, zavřete si oči a za zvuků relaxační hudby odpočíváte, pustíte starosti běžného života a přijímáte harmonizační energii z rukou terapeuta.

Účinky terapie:

Dochází k uvolnění vnitřního napětí a celkového zklidnění. Při této terapii se tělo zbavuje škodlivin, uvolňují se blokády. Pomáhá při vyčerpání a únavě, podporuje se přirozená schopnost těla být v rovnováze a zdravé.

Terapie trvá 1 hodinu

Zasvěcení do 1. stupně

Energie Reiki je univerzální léčivá energie, ke které jsme kdysi měli přístup všichni. Tímto zasvěcením dochází k aktivaci napojení na tento kanál. Iniciací do prvního stupně získáte přístup k možnosti vlastního léčení, ale i léčení druhých. Současně dochází k zahájení vašeho čistícího procesu

Zasvěcování provádí mistr Reiki

 

Délka kurzu: 1 den

Minimální počet účastníků: 2

Zasvěcení do 2. stupně - Léčitel

Druhým stupněm se rozšíří vaše léčitelské schopnosti. Obdržíte symboly a naučíte se techniky, kterými můžete ​léčit situace v minulosti i budoucnosti. I v této fázi pokračuje čistící proces a směřování do vašeho srdce tak, aby bylo vaše konání v souladu s nejvyšším dobrem pro všechny a všechno.

Informace o dalších úrovních zasvěcení jsou k dispozici na vyžádání. Termíny pro 3. a 4. stupeň zasvěcení se vypisují na základě dohody se zájemci. 

 

Délka kurzu: 1 den

Minimální počet účastníků: 2

Zasvěcení do 1. stupně

Shamballa je léčebný systém, který je na naší planetě teprve od roku 2003. Tento systém zahrnuje 1024 symbolů, které jsou rozděleny do 4 stupňů po 256 symbolech. Čtvrtý stupeň je stupněm mistrovským.

 

Zasvěcení probíhá na dálku

Zasvěcení do 2. stupně

Shamballa je léčebný systém, který je na naší planetě teprve od roku 2003. Tento systém zahrnuje 1024 symbolů, které jsou rozděleny do 4 stupňů po 256 symbolech. Čtvrtý stupeň je stupněm mistrovským.

 

Součástí zasvěcení jsou skripta a energetický zářič, který je vytvořený na základě energií z průběhu zasvěcení do mistrovského stupně.  

Informace o zasvěcení do dalších úrovní jsou k dispozici na vyžádání. Zasvěcování provádí mistr Shambally

 

Zasvěcení probíhá na dálku a to současně pro 1. i 2. stupeň.

 

Uvedené ceny jsou platné k 1.5.2023

bottom of page