top of page

Proroctví pro rok 2022 z knihoven palmových listů

Z globálních proroctví palmových listů od roku 2016 se dalo tušit, že takto to už dál nepůjde. Z těchto proroctví bylo zřejmé, že vše staré a ustálené ztratí pevné základy, a to nové ještě nebude mít vyhraněný výraz a že jedinou jistotou bude nejistota a strach. Stalo se. Bylo nám nastaveno zrcadlo.

Proroctví pro rok 2022 z knihoven palmových listů
Proroctví pro rok 2022 z knihoven palmových listů

Čas a místo

25. 5. 2022 17:00 – 20:00

Soukenné nám. 115/6, Liberec

O události

Hostem večera bude Pavel Krejčí a on-line čteč palmových listů Palanisamy Chinappa (Indie), se kterým se spojíme na dálku. 

Nastal čas finální společenské transformace a vstoupili jsme do období kdy už nebude možné vrátit se k dřívějšímu „normálnímu“ životu. Jak tuto dobu chápat a jak se v ní orientovat s pomocí záznamů osudů lidí, zemí a světa v prastarých knihovnách palmových listů? Tato poselství zde byla zanecháno před 7 tisíci lety pro ty, kteří se jednou přijdou zeptat na svou cestu, očistu, návrat k tradicím a zvyklostem, k pravdě, rozumu a lidské přirozenosti, které udržují naši kulturu pohromadě.nad tím, jak se lze s pomocí záznamu v knihovnách palmových listů připravit na další životní křižovatky.

__

Pavel svůj nevšední životní příběh a svou zkušenost s palmovými listy čtivě vetknul do úspěšné knihy "Kým jsme byli, jsme a budeme", kterou si po přednášce můžete zakoupit a také si objednat čtení svého palmového listu. Více informací najdete na www.palmovelisty.cz

Vstupenky

  • Palmové listy

    Tato vstupenka je Vaší rezervací. Platba proběhne na místě

    100,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page