top of page
Patří mezi léčebné metody práce s energií. Podobně jako například známá reiki pracuje i shambala s harmonizujícími vibracemi univerzální vesmírné energie.

Shambala

Shambala

Shambala patří mezi léčebné metody práce s energií. Podobně jako například známá reiki pracuje i shambala s harmonizujícími vibracemi univerzální vesmírné energie. Tyto vibrace obecně očišťují, podporují růst a život jako takový. Na fyzické úrovni uzdravují tělo a zbavují ho škodlivin. Na úrovni duchovní pak pomáhají léčit psychická zranění, rozpouštějí bloky ve vztahu jedince k sobě samému a podporují jeho vývoj směrem k celistvosti a seberealizaci.

Pozoruhodnou vlastností shambaly je skutečnost, že v sobě obsahuje několik dalších léčivých energií. Jedná se především o vibraci univerzální energie (reiki), energii Boží přítomnosti (JÁ JSEM), energie nanebevzatých mistrů a další.

Léčebný systém shambala 1024 obsahuje 1024 symbolů a dělí se do 4 stupňů. V každém ze stupňů předává mistr/učitel svému žákovi prostřednictvím zasvěcení 256 symbolů, přičemž čtvrtý stupeň je stupněm mistrovským. Po jeho absolvování je dotyčný schopen zasvěcovat do systému shambaly ostatní (v případě, že se pro to rozhodne).

Můj web_oddíl Lenka.jpg

STUPEŇ 1

Předáváno je 256 symbolů.

Tento stupeň navýší vaši energii, pomůže v duchovním růstu a léčení sebe sama

STUPEŇ 2

Předáváno je dalších 256 symbolů

(celkem máte již 512 symbolů).

Druhým stupněm se otevřou větší možnosti v léčení sebe i druhých, zvířat a rostlin. Opět dochází k navýšení osobní vibrace a duchovnímu růstu

STUPEŇ 3

Předáváno je dalších 256 symbolů

(celkem máte již 768 symbolů)

Stupněm tři jste zasvěceni do léčivých energií archanděla Metatrona, Součástí je také energie Fialového plamene a dochází k silnému duchovní růstu. Technika Já Jsem

STUPEŇ 4

Předáváno je dalších 256 symbolů

(celkem máte všech 1024 symbolů)

Tento stupeň čistí karmu a dochází k silnému duchovnímu růstu. Umožňuje předávat Shamballu dalším lidem

Jak pracovat s energií shambaly?

Velký počet symbolů předávaných v jednotlivých stupních není nutné si pamatovat. Jsou předávány telepaticky přímo do aury jedince prostřednictvím světelných bytostí žijících v Shambale. Díky tomu léčivá energie proudí přesně tam, kde je jí nejvíce potřeba.

Práce se systémem shambala je proto velmi snadná a zvládne ji skutečně každý. Není třeba si pamatovat žádné symboly jako například u reiki. Nutné je pouze vnitřní naladění a záměr. Vše ostatní již probíhá mimo oblast našeho bdělého vědomí.​

Shambala probíhá
v pohodlí Vašeho domova.

Domluvte si termín pro Vaše zasvěcení

Shambala 1 a 2

Pro léčení sama sebe, rostlin i zvířat. Navýšení vibrací a duchovní růst

Shambala 3 a 4

Pro absolventy, kteří u mně absolvovali 1. a 2. stupeň 

bottom of page