top of page

NAPLNĚNO: Foto aury s výkladem

Věříte v existenci aury? Co byste řekli tomu, kdybyste mohli mít fotku té své? A dokonce se dozvěděli i o vašem zdravotním stavu a způsobu života? Pokud vás to zajímá, pak čtěte níže.

NAPLNĚNO: Foto aury s výkladem
NAPLNĚNO: Foto aury s výkladem

Čas a místo

04. 5. 2024 9:00 – 17:00

Liberec, nám. Soukenné 115/6, Jeřáb, 460 07 Liberec, Česko

O události

Existuje aura?

O tom, že aura skutečně existuje, nepochybují dnes už ani vědci. Tento jev, pouhým okem neviditelný, dokázal jako první lidem zpřístupnit skrze fotografii matematik a fyzik Nikola Tesla, a to již roku 1891. Focení a interpretaci aury se v Čechách více jak 30 let věnují manželé Paulíčkovi. Dnes už pouze paní Paulíčková. Auru fotí speciálním přístrojem. Z fotografie pak dokáže vyčíst zdravotní stav člověka, ale i jeho způsob života a poodhalit tak kořeny problémů, se kterými se daný člověk potýká. 

Co na nás aura prozradí?

Lze z níc vyčíst to, jak člověk svůj život prožívá a vše, co s tím souvisí. Prožitkem manifestujeme svou zralost. Aura nám ukazuje vlastně to, co víme a jak to umíme žít. A co se týče barev, je každá důležitá a představuje důkaz zralosti člověka. V barvách postupuje člověk od červené, přes oranžovou, žlutou, zelenou, modrou, fialovou až po bílou. Barvy aury odpovídají také barvám čaker, tedy sedmi základním energetickým centrům, které člověk má.  

Za sebe musím říct, že se jedná o velmi zajímavou zkušenost. A pokud se rozhodnete v průběhu času si sezení zopakovat, pak je dalším zajímavým krokem porovnání svých fotografií a vidět, jak se naše aura mění.

A nyní už detaily akce:

  • Setkání s paní Paulíčkovou trvá 1 hodinu, kdy vás vyfotí, fotku vytiskne a dá vám k ní výklad
  • Paní Paulíčková je k dispozici od 9 do 17 hodin. Je tedy celkem 8 míst.
  • Své místo je třeba rezervovat a to na tomto ODKAZE
  • Vaše rezervace je platná po úhradě zálohy 400 Kč a to do 15.4.2024. V opačném případě vaše rezervace propadá. Číslo účtu dostanete na svůj mail po registraci.
  • V den konání akce se na místo dostavte cca 10 minut před sjednaným časem.

V případě dotazů mně kontaktujte. 

Sdílet událost

bottom of page