top of page

Zrušeno: REIKI: 2. stupeň

Zasvěcením do druhého stupně Reiki se prohloubí vaše léčitelské schopnosti a rozšíří se možnosti pro práci s energií. Získáte symboly, naučíte se je znát a porozumíte tomu, jak s nimi pracovat. Naučíte se posílat energii na dálku, do minulosti nebo do budoucnosti.

Zrušeno: REIKI: 2. stupeň
Zrušeno: REIKI: 2. stupeň

Čas a místo

28. 10. 2023 9:00 – 9:05

Liberec, Soukenné nám. 115/6, Liberec

O události

Tento kurz je určen absolventům Reiki I. Druhým stupněm se rozšíří Vaše léčitelské schopnosti. Obdržíte symboly, se kterými budete od této chvíle vědomě pracovat. Naučíte se techniky, kterými můžete léčit situace v minulosti i budoucnosti a léčit lidi, zvířata nebo prostor na dálku. I v této fázi pokračuje čistící proces a směřování do Vašeho srdce tak, aby bylo Vaše konání v souladu s nejvyšším dobrem pro všechny a všechno. Na konci semináře obdržíte certifikát o absolvování.

S sebou: psací potřeby, přezůvky, ochotu na sobě pracovat a dobrou náladu. Na kurzu je k dispozici voda, čaj, káva a drobné občerstvení. Doporučuji přinést si nějakou malou svačinu. 

Cena: 3 000 Kč

Cena kurzu zahrnuje: skripta, drobné občerstvení, k pití vodu, kávu a čaj.

Rezervujte si své místo prostřednictvím rezervačního systému zde na stránkách. Vaše rezervace je platná po zaslání zálohy 1 000 Kč, nejdéle 5 dní před konáním kurzu. Instrukce k platbě Vám zašlu na základě Vaší rezervace.

Těším se na vás!

Lenka

Sdílet událost

bottom of page