top of page

Projekt pro rok 2021
- Cesta -

Cyklus 7 setkání v průběhu roku 2021.

 

Shrnutí toho, co vás čeká, pro ty, které nebaví dlouhé čtení :-)

Určitě vám můžu slíbit intenzivní práci na sobě, sem tam diskomfort, možná slzičky, bolesti, strachy. To nejspíše vždy na začátku dne našeho setkání, možná i chvilku před tím. Univerzum s tématem pracuje už pár dní před. Každý to máme nějak, během roku poznáte, jak to máte vy. Slíbit vám ale můžu také radost. Dospěláckou i tu dětskou, spoustu smíchu, zápalu pro věc, nadšení, podporu, sdílení a stav spokojenosti a vnitřního klidu. Míra toho, co si odnesete je přímo úměrná tomu, co vložíte!

 

Scházet se budeme v uzavřené skupině, pro její větší důvěru a hloubku. Pracovat budeme s konstelacemi, minikonstelacemi, technikou Klíče k životu. Využijeme hudbu, občas něco společně vytvoříme a někdy budete pracovat i sami. Jednotlivá témata jsou uvedena na konci této stránky. Pokud nechcete rolovat dolů, nechte se překvapit, budou postupně zveřejňována na mých stránkách v sekci Akce a kurzy. 

 

A pokud nevíte, jestli to bude stát za to, nebo ještě neznáte můj styl práce, přijďte na ochutnávku. První setkání je otevřené všem. Na jeho základě se pak můžete rozhodnout, zda budete pokračovat nebo ne. To zní fér, ne? Oslovilo vás to? Prima, pak už zbývá jen se přihlásit! A tím končí hlášení pro rychlíky :-)

Začínáme 8.5.2021

 

A teď pěkně hezky od začátku. Musí to mít přeci nějaký úvod ...

aneb více textu pro ty, co mají rádi čtení :-)

Začneme ohlédnutím za loňským rokem. Možná jste někde zachytili informaci, že rok 2020 byl rokem změny. Jako mávnutím kouzelného proutku najednou zbortil naše jistoty a život tak, jak jsme ho znali. Přiměl nás jít do sebe, podívat se na naše hodnoty, náležitě je zrevidovat a dokonce možná vytáhl na povrch naše nejhlubší obavy a strachy - o zdraví naše, našich blízkých, o naše jistoty. Změny přicházely nečekaně a náhle a jediné, co od té doby zůstalo naší jistotou, je NEJISTOTA. Rok 2020 nás ale kromě změny také učil žít spolu a postupně si vzpomenout na to, co dobře fungovalo dříve - spolehnout se na sebe a blízké lidi kolem sebe. A to mohlo být pro někoho velmi těžké!

 

Zkuste se nyní ohlédnout zpátky a sami pro sebe si vyhodnotit, jak jste uplynulý rok zvládli. Možná vám v tom pomohou následující otázky.

 

Čím mě tento rok obohatil?

Jaké nové zkušenosti jsem prožil(a)?

Co nového jsem se naučil(a)?

Co jsem se naučil(a) o sobě?

Jak jsem reagoval(a) na stresové situace? Měnily se mé reakce v průběhu roku?

Chyběla mi lákadla dnešní doby?

Kdy jsem padal(a) do negativního postoje a kdy jsem byl(a) pozitivní?

Letošní rok, rok 2021, je novým začátkem. Začátkem nového věku, věku Vodnáře. Je to období založené na úplně jiných hodnotách, než které byly doposud. Tyto hodnoty tu ale stále nejsou pevně ukotvené a tak nás ještě čeká spousta převratných změn, nepokojů, které nás povedou k tomu, o čem toto období je - ke spolupráci a vzájemné podpoře. A jen na nás je, zda se necháme tím vším, co se děje zmítat, anebo budeme pracovat na své vlastní změně a tím podpoříme utváření celku. V prvním případě jsme obětí svého života, ve druhém tvůrcem. Rozhodnutí je naše svobodná volba. Nic není špatně ani správně. A růst je zaručen pro obě skupiny :-)

Život je o volbách. Jaká je ta vaše volba? 

%C4%8Derven%C3%A1_modr%C3%A1_edited.png

Vy, co mě znáte, víte, že mě kdysi velmi oslovil film Matrix. Hluboko uvnitř jsem cítila, že na tom filmu je hodně pravdy. Dnes VÍM, že v něm je velký kus pravdy. Nemám na mysli to, že jsme pěstováni a fungujeme jako baterky pro systém, ale o tom, že náš vlastní, INDIVIDUÁLNÍ svět, je vlastně takový Matrix, který je tvořen našimi pravdami. To, co se vám snažím říct, je velmi těžko popsatelné slovy. Člověk potřebuje mít vlastní zkušenost, pak teprve pochopí. My všichni žijeme ve svém vlastním Matrixu, který je tvořen tím, čemu věříme. Naší pravdou, naším úhlem pohledu. Zjednodušeně řečeno to, čemu věřím, odráží to, co vidím a cítím! To znamená, že si můžeme v životě vytvořit COKOLIV ať už dobré nebo špatné. Nikdo jiný to neřídí, jen my sami! Často nám v tom ale brání naše strachy, přesvědčení nebo nízká víra v sebe sama. Pravdou je, že naše možnosti jsou neomezené. O tom, a mnohem více, se dozvíte v průběhu kurzu.

Jsme tvůrci svého světa

A právě toto téma našeho světa, jeho nastavení, je obsahem celoročního setkávání. Na Valentýna společně oslavíme začátek naší cesty! Ten den otevřeme celoroční cyklus CESTA, kde budeme postupně formovat své nové světy. Začneme záměrem, na který si vytvoříme tabuli s naší vizí. V životě je totiž dobré mít cíl, ke kterému směřuji. Během sedmi setkání, rozložených do celého roku, budeme postupně pracovat se strachy a přesvědčeními, která nás brzdí. Podíváme se na naše hodnoty, postoje, vztah ke svému vnitřnímu já a přijetí. Postupně se budete učit stát se vědomým tvůrcem svého života. Míru vašeho posunu ale určujete jen vy sami. Co vložíte, to dostanete zpět.

Naše společná CESTA začíná 8.5.2021

 

 

 

Koncept kurzů:

Připravte se na to, že naše setkání rozhodně nebudou mít formu přednášky! Informací si v dnešní době naleznete spousty. V knihovně, na internetu, kdekoliv. Mým záměrem je s vámi aktivně pracovat na změně. Při naší práci budeme využívat minikonstelace, konstelace, práci s Klíčem, hudbou, svými pocity uvnitř i na těle. Budeme společně tvořit a někdy budete zpracovávat úkoly i vy sami.

 

Na dlouhodobém kurzu je úžasná síla skupiny. Její naladění, propojení, spolupráce a vzájemná podpora. Věřím, že každý z nás může něčím přispět a obohatit tak ostatní. Čeká nás 7 nádherných inspirativních setkání! Už teď jsem zvědavá na složení skupiny!!! Máme před sebou báječný rok, kdy se společně posuneme dál!!

CESTA vyžaduje akci. Je určena pro ty, kteří jsou rozhodnuti JÍT 

Pro koho kurz JE:

  • pro ty, kteří jsou ochotni podívat se na své letité kostlivce, sdílet své bolesti a trápení s ostatními ve skupině, otevřít se a věřit tomu, že sdílené trápení nám obrovsky ulehčí další život. A možná zjistíte, že ve skupině je někdo další, kdo si prožil to samé.

  • pro ty, kteří jsou ochotni vyměnit 7 dní svého víkendového života roku 2021 za dny, které možná budou občas těžké, ale ve výsledku vám otevřou dveře do světa, o jehož existenci nyní ani netušíte

  • pro ty, kteří mají chuť a píli na sobě pracovat. Postupně jít kupředu, krok za krokem, a občas splnit pár úkolů i mimo víkendová setkání. Slibuji vám, že se toho o sobě dozvíte spoustu nového a na konci roku  se ohlédnete zpět a uvidíte všechny ty změny. Bez práce to ale samo nepřijde. 

  • pro všechny kreativce! Na workshopech budeme i tvořit ...

  • a konečně pro ty, kteří vidí smyl ve spolupráci a vzájemné podpoře. To je totiž hodnota, ke které jdeme.

Odměnou vám bude léčba vaší duše, noví přátelé, nový pohled na svět, nová, žitá PRAVDA

Jak budeme pracovat:

  • Sedmkrát se setkáme naživo. Místo bude domluveno vždy pár dní před setkáním a to dle aktuální PSÍ situace

  • Spousta dalších setkání bude on line. Pro přihlášené bude založena FB skupina, kde s vámi budu mezi jednotlivými setkáními komunikovat, zadávat případné úkoly, budeme se podporovat, sdílet své zkušenosti, úspěchy a AHA momenty!

 

Témata jednotlivých setkání:

Záměr

(Od)pouštění

Dvě strany jedné mince

Já a moje malé já

Rovnováha

Můj svět jsou moje pravdy

A co bude dál?

 

Chci si se stát vědomým tvůrcem svého života, kráčet po cestě změny

 

 

 

Moc se na vás těším

Lenka

bottom of page