top of page

Jemná jóga

Ukázková lekce jemné jógy, kterou vás provede Olča.

Jemná jóga
Jemná jóga

Čas a místo

05. 6. 2024 17:00 – 18:15

Soukenné nám. 115/6, Liberec

O události

Co kdybychom ve studiu zkusili jógu? Komorní skupinka, maximálně pět z nás + lektor, takže bude vždy dostatek prostoru pro kontrolu správného provedení pozic. 

Proč Jóga? Protože může být lékem pro tělo i pro duši, pomocnou rukou na cestě životem, nebo jen klidnějším protipólem k uspěchanému životu, který povětšinou všichni žijeme. Ale vždy má svůj přínos a smysl. 

Olča, která hodiny povede, se józe věnuje 25 let! A představte si, že ač se spolu známe zhruva stejně dlouhou dobu, tak jsme se nějak na tohle téma nikdy před tím nedostaly! Až jsme tuhle zašly na pracovní kafe a tam se, úplně náhodou, objevila takováhle novina! :-) Řekly jsme si, že vám ji zkusíme nabídnout ... Někteří z vás se s Olčou potkali na reiki nebo na konstelacích.

A protože chceme, abyste věděli, co vás během lekce čeká, je tato úvodní hodina ZDARMA! Jediné, co potřebujete udělat, se na nic registrovat. Víc jak 6 se nás tam totiž nevejde. 

_______

O čem lekce budou? Tady je pár informací od Olči:

"V lekcích propojuji celkové rozhýbání těla, jemné flow (ásanové segvence), prvky hatha jógy (výdrž v určité ásaně a následné doznění pozice v uvolnění). Samozřejmě nesmí chybět úvodní krátká meditace (uvnitřnění a koncentrace) a závěrečná relaxace. Během cvičení si vyzkoušíme i mudry a zlehka se můžeme dotknout jógové filozofie.

Důraz budeme klást na:

  • Správné postavení ásan (nastavení hlubokého stabilizačního systému) – správné držení těla, zapojení opor (chodidla, sedací kosti, dlaně, vrcholek hlavy…), tak abychom při cvičení svému tělu prospívali a odbourávali špatné pohybové stereotypy.
  • Práci s dechem – průpravná dechová cvičení, plný jógový dech, popř.pranajáma (vědomá práce s dechem a energií)
  • Zklidnění mysli

Lekce jsou vhodné pro všechny!"

A co s sebou? 

  • jógamatku, klidně cestovní, skládací
  • můžete si ale vzít i jen ručník a cvičit na něm. V místnosti je koberec, takže byste neměli při cvičení moc trpět :-)
  • dobrou náladu
  • prosíme počítejte s tím, že na místě nejsou žádné převlékací kabinky. Můžete využít toalety anebo se převléct za závěsem :-)

Pokud budete chtít chodit na další lekce, budou probíhat každou středu od 17 hodin a ve čtvrtek od 6:45 hodin. Cena za 1h 15 minut je 200 korun. Platba Olče na místě. 

Těšíme se na vás! 

Olča a Lenka

Sdílet událost

bottom of page