top of page

Neuvěřitelná Indie: můj příběh s palmovým listem

V červnu roku 2019 jsem byla na svém prvním čtení z palmového listu. Z něho vzešly Nápravy, mezi kterými byla návštěva doporučených míst v Indii a vykonání obřadů v chrámech. A tak jsem se zkraje roku 2020 vydala do Indie. Jaké to bylo? Neuvěřitelné! Přijďte si to poslechnout ...

Neuvěřitelná Indie: můj příběh s palmovým listem
Neuvěřitelná Indie: můj příběh s palmovým listem

Čas a místo

11. 2. 2022 17:30 – 21:00

Soukenné náměstí 115/6, Liberec

O události

V červnu roku 2019 jsem byla na svém prvním čtení z palmového listu. Z něho vzešly tzv. Nápravy - doporučení k eliminaci negativních vlivů planet a karmy. Mezi všemi doporučeními byla i návštěva míst v Indii a vykonání konkrétních obřadů v chrámech. A tak jsem se začátkem roku 2020 vydala na jih Indie. Moje první setkání s Indií! 

Cesta byla plánována na 2 týdny, kdy se skupina lidí ses tejným cílem vydala spolu se čtečem palmových listů Palanim po chrámech a zajímavých místech Indie. Jaké to bylo? Krásné, silné, nezapomenutelné, ale také velmi náročné. Poznáte Indii tak, jak ji jako turista nemáte šanci zažít. O tom však ale detailněji až při povídání.

Můžete se těšit na spoustu zajímavých informací! Nejen o chrámech, rituálech v nich, ale také o indických tradicích a zvyklostech, o obyčejných lidech a samozřejmě jídle. Fotky budou také :-) A pokud máte za sebou čtení z palmového listu a zvažujete cestu do Indie, možná Vás to i naladí :-) 

Na akci je nutná registrace. Počet účastníků je omezen kapacitou prostoru. Takže vám slibuji spíše takovou komorní akci :-)  

Těším se na vás. Lenka

Vstupenky

 • Radši židli!

  Pro ty starší a pokročilé, nebo málo "skládací", kteří preferují sezení na židličce :-)

  200,00 Kč
  Prodej skončil
 • Pufík je v pohodě ...

  Pro mladé a ty "skládací", kteří zvládnou sezení na koberci nebo vlastním pufíku :-)

  150,00 Kč
  Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page