top of page

PALMOVÉ LISTY: Rituál pro zdraví a dlouhověkost

AKCE JE NAPLNĚNA! Zveme vás spolu s Pavlem Krejčím a Palanim, čtečem palmových listů, na tzv. longevity pooju, kterou budeme absolvovat on line. Pooja bude prováděna brahmíny přímo v indickém chrámu.

PALMOVÉ LISTY: Rituál pro zdraví a dlouhověkost
PALMOVÉ LISTY: Rituál pro zdraví a dlouhověkost

Čas a místo

18. 12. 2021 12:00

Liberec: přesná adresa místa bude zaslána pouze registrovaným a to 1-2 dny před akcí

O události

Navazujeme na listopadovou přednášku o palmových listech, kde Pavel Krejčí zmínil Rituál pro zdraví a dlouhověkost. Zřejmě budete souhlasit, že přání zdraví je dnes něco, co si přejeme častěji než jindy. Nabídka na tento rituál (pooju) přišla od samotného čteče palmových listů Palaniho. A jak bylo řečeno na přednášce, nic takového se zatím nikdy nestalo.

Místo konání: máme domluvené prostory v soukromí, protože je potřeba pevné připojení k internetu, které já u sebe nemám. 

Cena: známe fixní cenu za obřad, kterou předem uhradí Pavel. Předpokládáme, že náklady na osobu budou mezi 15-20 EUR (dle počtu zúčastněných). Platí se na místě přímo Pavlovi.

Co budete potřebovat: vaši fotku a datum narození. Jsou nezbytné pro provedení obřadu. Pokud se zaregistrujete, prosím o zaslání nejdéle do čtvrtka 16.12.21 a to na email: lpuhalova@gmail.com. Následně vše odešlu Palanimu do Indie.

Veškeré další informace týkající se samotného obřadu a organizace akce budou zaslány pouze přihlášeným. 

Děkuji za pochopení.

Vstupenky

  • Orientační cena vstupenky

    Přesná cena bude známa v den konání akce podle počtu zúčastněných.

    15,00 €
    Vyprodáno

Tato událost je vyprodána

Sdílet událost

bottom of page