top of page

pá 10. 12.

|

Soukenné náměstí 115/6, Liberec

REIKI: 2. stupeň

Zasvěcením do druhého stupně Reiki se prohloubí vaše léčitelské schopnosti a rozšíří se možnosti pro práci s energií. Získáte symboly, naučíte se je znát a porozumíte tomu, jak s nimi pracovat. Naučíte se posílat energii na dálku, do minulosti nebo do budoucnosti.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
REIKI: 2. stupeň

Čas a místo

10. 12. 2021 9:00 – 15:30

Soukenné náměstí 115/6, Liberec

O události

Tento kurz je určen absolventům Reiki I. Druhým stupněm se rozšíří Vaše léčitelské schopnosti. Obdržíte symboly, se kterými budete od této chvíle vědomě pracovat. Naučíte se techniky, kterými můžete léčit situace v minulosti i budoucnosti a léčit lidi, zvířata nebo prostor na dálku. I v této fázi pokračuje čistící proces a směřování do Vašeho srdce tak, aby bylo Vaše konání v souladu s nejvyšším dobrem pro všechny a všechno. Na konci semináře obdržíte certifikát o absolvování.

S sebou: psací potřeby, přezůvky, ochotu na sobě pracovat a dobrou náladu. Na kurzu je k dispozici voda, čaj, káva a drobné občerstvení. Doporučuji přinést si nějakou malou svačinu. 

Cena: 2 500 Kč

Cena kurzu zahrnuje: skripta, drobné občerstvení, k pití vodu, kávu a čaj.

Rezervujte si své místo prostřednictvím rezervačního systému zde na stránkách. Vaše rezervace propadá, pokud nebude uhrazena záloha do 3 dnů před konáním kurzu.

Těším se na vás!

Lenka

bottom of page