top of page

Živá ZEMĚ: Indie

Má první cesta do Indie. Náročná a krásná zároveň. Přijďte se podívat, poslechnout, nacítit a ochutnat Indii!

Živá ZEMĚ: Indie
Živá ZEMĚ: Indie

Čas a místo

06. 3. 2020 17:00 – 21:00

CAFE Kristián, Sovova 584/2, Ruprechtice, 460 14 Liberec, Česko

O události

UPOZORNĚNÍ: TATO AKCE JE SOUKROMÁ A JE POUZE PRO POZVANÉ!

Začátkem tohoto roku jsem absolvovala svou první cestu do Indie. Část této cesty byla po vlastní ose a ta druhá část pak se skupinou lidí majících stejný záměr - vykonání obřadů na určených místech v rámci čtení palmových listů. Tou druhou částí cesty nás provázel čteč palmových listů Palani. Byl to zážitek, který jako klasický turista nemáte šanci zažít. Zážitek krásný, silný, nezapomenutelný, ale také velmi náročný. O tom však až detailněji při promítání.

Můžete se tedy těšit na spoustu zajímavých informací nejen o indických tradicích a zvyklostech, ale také o lidech, jídle, chrámech a obřadech v nich. No a abyste si večer náležitě vychutnali, zajistím pro vás na akci také indické jídlo z nově otevřené indicko-nepálské restaurace! Vaří skvěle, máte se na co těšit! :-) Z toho důvodu je akce se vstupným a to 250 Kč na osobu. Pokud vás indické jídlo neláká, pak je tu druhá varianta vstupenky a ta je zdarma.

Registrujte se zde na webových stránkách. Počet účastníků je omezen kapacitou kavárny, která je 25 lidí. Vaše registrace je závazná po úhradě vstupného a to nejdéle do 4.3.2020. Termín uzavírky je z důvodu závazné objednávky jídla pro přihlášený počet účastníků. Děkuji za pochopení.

Těším se na vás! Lenka

Vstupenky

 • 250,- Kč: Přednáška + bufet

  V ceně vstupného je bufet s indickým jídlem a 1 lassi Úhradu proveďte převodem na BÚ: 1375506029/3030 Místo máte rezervováno po úhradě částky. Uzávěrka hrazených registrací je ve středu 4.3.2020 a to z důvodu závazné objednávky jídel.

  250,00 Kč
  Prodej skončil
 • ZDARMA: Přednáška (bez bufetu)

  Vstupenka je rezervací místa a neopravňuje držitele ke konzumaci zajištěného jídla. Upozorňujeme, že není možné jídlo doobjednat na místě.

  0,00 Kč
  Vyprodáno

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page